2025. december 13-án a Hajdúböszörményi Szervezeti Egység legkisebb korosztálya számára egy igazán különleges programot szerveztünk: ellátogattunk a debreceni Nagykaland Játszóházba. A kiránduláson összesen hat gyermek vett részt, akik már az érkezés pillanatától kezdve izgatottan fedezték fel az új környezetet.
A játszóház hatalmas és színes tere, illetve a sok-sok játéklehetősége azonnal felkeltették a gyerekek érdeklődését. A mozgásos elemek – csúszdák, mászókák – nagy örömet okoztak számukra, sok nevetés és felszabadult játék kísérte a közös élményeket. A játszóház biztonságos, barátságos légköre lehetőséget adott arra, hogy mindenki a saját tempójában, felszabadultan próbálhassa ki a játékokat. Nagy öröm volt látni, hogy mennyire büszkék voltak magukra, amikor egy-egy akadályt önállóan teljesítettek.
A látogatás végére a gyerekek kellemesen elfáradtak, ugyanakkor sok pozitív élménnyel gazdagodtak. A Nagykaland Játszóházban töltött idő nemcsak szórakoztató kikapcsolódást nyújtott számukra, hanem sok mosolyt, boldog pillanatot hozott a gyerekek mindennapjaiba. Bízunk benne, hogy ezekkel a felszabadult, örömteli pillanatokkal hozzájárultunk a gyerekek közösségi élményeinek gazdagításához.
Kirsch Nóra
pszichológus




